Iarraibh call air ais

Màl ar càraichean is choidsichean sàr-mhath

Bidh sinn a 'tairgsinn càraichean is coidsichean sòghail gus an eòlas agad a leasachadh agus a thoirt cothrom dhut faighinn a-mach às na h-amannan agad. Is e ar prìomhachas as àirde do riarachadh.
Gabh an cothrom a bhith a 'faicinn cuid de sheallaidhean inntinneach Bhubaneswar agus na cuairtean mun cuairt fhad' sa tha thu a 'tadhal air Oighreachd.

SL #

SHEÒRSA

4HRs-40KMs

8HRs-80KMs

EXTRA / HR

EXTRA / KM

1Dzire no coltach850150014014
2Sgorpio no coltach1000180016016
3BRV no coltach1200220020020
4Sgaoileadh1500250025023
5Baile Honda1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortuner3500650060055
8Audi-A3 no BMW-X150001000090090
9Mercedes-E6000110001000100

NOTAICHEAN

  • Latha Driver BATA: 200 airson Sl #1 gu 6, agus 300 airson 7 gu 9
  • Cuibhreann Oidhche (22: 00 gu 06: 00 Hrs): Rs. 200 airson Sl # 1 gu 6, agus Rs. 300 airson 7 gu 9
  • Sgòthan geala 300 airson Sl # 1 gu 6 agus Rs. 400 airson 7 gu 9
  • Thòisich cilemeatair agus uair a thìde agus crìochnaichidh sinn aig an ionad màil againn (Garage To Garage)
  • Às dèidh 4 Hrs / 40 Kms slab, tha ceadachadh de 30 mionaidean ceadaichte. Airson leudachadh sam bith nas fhaide na an leac sin, cuiridh e an sàs 8 Hrs / 80 Kms leac. Nuair a thèid crìoch a chur air 8 Hrs / 80 Kms leac, thèid cìs KM / Uair a bharrachd a phàigheadh ​​a rèir gach Targaid Còmhdhail.
  • Bidh Cìs Tollaidh, Cìs Eadar-roinneil & Pàircidh air an cur a-mach a bharrachd mar a tha dìreach + GST: 5%.
  • Airson dleastanas às-stàite, thèid astar as lugha a mheasadh 250KMs gach ceann-latha mìosachan no an astar fìor, ge b 'e dè an ìre as àirde. Bidh cìsean air gach stèidh KM a rèir gach targaid.
  • Tha suidheachadh Seasmhach A / C ri phàigheadh ​​air stèidh Pro-rata.
  • Thèid an t-suim gu h-àrd ath-sgrùdadh ma tha àrdachadh mòr ann am prìs connaidh agus structar cìsean.

Coidsichean A / C sóail

13-Suidhearach

20-Suidhearach, 27-Suidhearach

41-Suidhearach, 45-Suidhearach

cuideachd ri fhaotainn leinn.

CUIR FIOS THUGAINN

airson tuilleadh fiosrachaidh agus fiosrachadh

SEIRBHEISEAN ATHARRACHADH LUACH:

  • Rabhaidhean fèin-ghluasadach SMS a thaobh dearbhadh mun àite-fuirich.
  • Rabhadh gu fèin-obrachail / post-d air puist a 'charbad agus an carbad ro 02 uairean de Thogadh.
  • Pàipear naidheachd làitheil, Botal Uisge Mèinnearach, Umbrella, Kit Ciad-Cobhair, Bogsa-deighe agus Pàipear Meidhbh tioram air a thoirt seachad anns a h-uile càil gu h-iomlan.
  • Tha a h-uile carbad air a ghleidheadh ​​le adhair, gun smocadh, glan agus glan.
  • Airson ùrachaidh, bidh Snacks, Fruits & Juice air an ullachadh airson riochdairean ma thèid iarraidh orra le cosgaisean a bharrachd.
  • Luchd-dràibhidh agus / no Riochdaire Port-adhair Sand Pebble suidhichte le Placard Fàilte aig Port-adhair / Stèisean Rèile gus aoighean fhaighinn agus an Taghadh.
  • Bha tràighean Shannd Pebbles a 'toirt seachad dràibhear eòlach, dìcheallach, proifeiseanta agus eòlach air na rathaidean agus ann an èideadh companaidh.
  • Tha Co-òrdanaichean Èifeachdach air am mìneachadh aig an ionad gus feumalachdan Cliaint a làimhseachadh air tachartasan agus co-labhairtean.
  • Tha seirbheis cabhair Round an Clock ri fhaighinn airson Siubhal Corporra agus Riaghaltais, turasan turasachd, turas treòraichte agus tachartasan sònraichte.
  • Tha seirbheisean màil càba sònraichte rim faotainn airson Bainnsean.
  • Tha fiosrachadh roghainn an aoigh air a stòradh ann an ionad-dàta airson seirbheisean a tha fhathast nas fheàrr air òrdughan às dèidh làimh.

TORAIDHEADH AIR-LINE:

  • Feumaidh carbadan a bhith air an dèanamh ro 24-hours. Ach, faodar fios a chur gu Deasg Obrachaidh Sand Pebbles ma tha an carbad riatanach taobh a-staigh 24 uairean.
  • Fhad 's a tha thu a' dèanamh glèidheadh ​​air-loidhne, feumaidh a h-uile fiosrachadh anns an fhoirm òrdaichte a bhith air a thoirt seachad.
  • Gu cinnteach, leanar air-loidhne air pàigheadh ​​an-dràsta. Ge-tà. Feumaidh cìsean pàighidh, cìs pàighidh, Cosgaisean Parcaidh agus Cìsean Cead Eadar-Stàite a phàigheadh ​​leis an neach-cleachdaidh aig àm a bhith a 'sgaoileadh le cab.
  • Tha na h-uile cùis-lagha agus gnothach a thèid a dhèanamh tro làrach-lìn Sand Pebbles an urra ri ath-dhearbhadh le Sand Pebbles. Tha ùidh aig Sand Pebbles gu bhith a 'gabhail aithreachas air clàradh dearbhte a rèir dhleastanasan nas fhaide na an smachd aca.
  • Thèid cosgais 15% den t-suim bìdh tuairmseach a phàigheadh ​​ma thèid an t-àite a chuir dheth a-mach 06 uair a thìde. Aon uair 's gu bheil an cab taobh a-muigh Garaids, bidh an t-suim iomlan air a phàigheadh ​​leis an aoigh.
  • An dèidh Clàradh air-loidhne, faodaidh tu do sheirbheis seirbheis 24Hrs a dhearbhadh.